Serenity

Статті

Статті

Як діляться натяжні стелі по матеріалу та конструкції?

Натяжні стелі вирізняються практичністю та привабливістю. Вони здатні доповнити будь-який дизайн, у чому головна заслуга їхньої великої різноманітності. Щоб спростити завдання покупцю, натяжні стелі ділять на кілька видів. Це дозволяє підібрати полотно, яке ідеально впишеться в той чи інший інтер’єр.

Читати повністю »
Статті

Особливості встановлення натяжних стель

Натяжні стелі дозволяють у короткий термін надати кімнаті не просто завершений, а й ефектний вигляд. Глянцева поверхня стелі візуально розширює приміщення, воно здається вищим і просторішим. І ніякого сміття чи потреби у тривалому прибиранні, як після побілки.

Читати повністю »
Статті

Догляд за натяжними стелями

Як правильно доглядати натяжні стелі.

І ось – монтаж стель завершено! Можна радіти оновленій кімнаті та забути про турботи, які зазвичай виникають у господарів побілених стель. Але виникає і питання про те, як правильно доглядати конструкцію. Чи можна їх мити? Як усунути плями, якщо вони з’явилися?

Нічого складного у догляді за стельовими натяжними конструкціями немає. Та й часто це робити немає потреби, адже вони не вбирають кіптяву, жир, не покриваються пилом.

Читати повністю »
натяжные потолки Звездное небо
Статті

Натяжні стелі «Зоряне небо»

Однойменний візуальний ефект досягається із суміщенням натяжної стелі та технологій освітлення.

Існують чотири основні технології реалізації візуального ефекту «зоряне небо»:

1. Ефект зоряного неба досягається рахунок спеціальних джерел світла, яких підключають оптоволоконні нитки. Імітація «Зоряне небо» досягається рахунок хаотичного мерехтіння. Оптоволоконні нитки впритул підводять до натяжної стелі або проколюється і назовні виводиться нитка на 1 мм, на 1 кв. м. підводяться від 100 ниток. Вдень така стеля нічим не відрізняється від звичайної стелі.

Читати повністю »
натяжные потолки глянцевые
Статті

Як правильно встановлювати натяжні стелі: поради експертів

Монтаж натяжної стелі – процедура, що потребує підвищеної уваги та акуратності. Саме від досвіду майстра залежить не лише зовнішній вигляд кімнати, але й термін експлуатації натяжної стелі. Не менш важливу роль відіграє технологія монтажу конструкції. Нижче поговоримо про послідовність установки стель та шпалер залежно від матеріалу, з якого зведені стіни.

Читати повністю »
натяжной-потолок модель-0436
Статті

Як вибрати натяжну стелю за матеріалом та фактурою?

Привабливий зовнішній вигляд, тривалі терміни експлуатації, різноманітність матеріалів, колірних рішень та конфігурацій – все це робить натяжні стелі найпопулярнішими в кожному місті України. Разом з тим, велика різноманітність моделей часто ускладнює вибір, а іноді взагалі заводить покупців у глухий кут. Нижче розглянемо, як підібрати стелі так, щоб потім не розчаруватися у своїй покупці.

Читати повністю »

Serenity

Замовте ДЗВІНОК