Як правильно встановлювати натяжні стелі: поради експертів

Монтаж натяжної стелі – процедура, що потребує підвищеної уваги та акуратності. Саме від досвіду майстра залежить не лише зовнішній вигляд кімнати, але й термін експлуатації натяжної стелі. Не менш важливу роль відіграє технологія монтажу конструкції. Нижче поговоримо про послідовність установки стель та шпалер залежно від матеріалу, з якого зведені стіни.

Переваги натяжних стель

Популярність натяжних стель зростає з кожним роком, що легко пояснити масою їх переваг:

  • різноманітність колірних гам та фактур;
  • можливість приховати дефекти базової стелі;
  • стійкість до вологи;
  • безпеку для здоров’я мешканців.
натяжные потолки глянцевые
Натяжні стелі прості в демонтажі, а в разі необхідності їхньої зворотної установки вони не втратять як покриття.

Шпалери чи стеля – з чого почати?

З подібним питанням стикається майже кожен, хто хоче бачити у своїй оселі натяжні стелі. Тут є кілька варіантів. Якщо планується установка багет, то перед цим монтується натяжна стеля.

В случае с необходимостью установки резиновой заглушки, последовательность работ зависит от типа материала, из которого сделаны стены. Если для их возведения использовался пенобетон, то сначала следует поклеить обои, после чего дать им около 3–5 дней для высыхания. Затем можно приступить к монтажу потолка и вставки.

Якщо стіни зроблені з червоної цеглини або іншого матеріалу, який залишає сліди на шпалерах, то спочатку необхідно встановити стелю, а потім клеїти шпалери. В цьому випадку вставку можна встановити під час або після поклейки шпалер.

Як не зіпсувати підлогу під час встановлення натяжної стелі?

На окрему увагу заслуговує підлогове покриття будинку або квартири. Ніхто з мешканців не хоче зіпсувати новий ламінат або плитку, тому при монтажі натяжних стель слід бути дуже уважним.

Найкраще застелити підлогу будь-якою щільною плівкою або тканиною. Воно захистить оздоблювальний матеріал від плям та подряпин. Фіксувати захисне полотно краще за допомогою скотчу, оскільки клей може залишити сліди.

Який матеріал не використовувався для обробки стін або підлоги, монтаж стель слід проводити після закінчення всіх «брудних» робіт. Завдяки цьому вдасться запобігти пошкодженню матеріалу та зберегти його презентабельний вигляд.

Serenity

Замовте ДЗВІНОК