Serenity

Про нас

Натяжні стелі зараз на піку популярності. І не дивно, адже такий спосіб обробки дуже гарний, вигідний і практичний. Найголовніше у монтажі натяжних стель – вибрати надійного виробника та установника. Це буде гарантією довговічності ремонту.

Компанія «Serenity» вже 13 років випускає та встановлює натяжні стелі в Одесі. Стартувавши у 2008 році з невеликого проекту, ми накопичили чималий досвід та клієнтську базу. Довіра з боку клієнтів та професіоналізм дозволили нам вже у 2014 році почати розширюватися, збільшити перелік послуг та вийти на принципово новий рівень. На сьогоднішній день “Serenity” по праву вважається однією з найкращих фірм в Одесі, де ви можете купити натяжні стелі та замовити послуги з їх встановлення.

Чому замовники обирають "Serenity"?

Вручаючи турботу про обробку стельового простору нам, ви можете бути впевнені: ваша стеля виглядатиме справжнім дивом. Завдяки високій якості продукції та монтажних робіт кожен зможе насолодитися вишуканим об’ємом та блиском глянцевих полотен або м’яким відображенням сатину. Граючи здійснимо і складні багаторівневі конструкції.

Щороку сотні задоволених клієнтів рекомендують нас своїм родичам, друзям та колегам.

Наші головні переваги:

1. Власне виробництво на європейському устаткуванні.

2. Прозора ціна без накруток.

3. Співпрацюємо із перевіреними постачальниками. Вигідні контракти дозволяють підтримувати доступний рівень цін на натяжні стелі та забезпечувати добротність продукції.

4. Широкий асортимент та кольорова гама.

5. Модний дизайн відповідно до останніх трендів (наприклад, ширяючі білі або перфоровані стелі).

6. Всі матеріали екологічні та безпечні.

7. Мінімальний термін виготовлення.

8. Індивідуальний підхід до кожного замовника.

9. Точні виміри.

Неважливо, де ви встановлюєте натяжну стелю: у спальні, на кухні, у передпокої, у дитячій або офісі. Наші співробітники виконають монтаж оперативно та надійно. Стеля прослужить вам довго і не вимагатиме заміни.

Як ми працюємо?

Якісні роботи з влаштування натяжної стелі під силу лише підготовленим монтажникам. Тут знадобиться спеціальне обладнання та навички. Доручіть цю справу професіоналам.

Наші співробітники виконають монтаж натяжної стелі без сміття, шуму та пилу. Сама установка займає близько 3-4 годин. Все, що вам потрібно буде зробити – винести ніжні кімнатні рослини, так як теплова гармата створить підвищену температуру повітря.

Безпосередньо монтажу передують такі етапи встановлення:

1. Виробляємо виміри всіх кутів. Це найважливіший процес і ми виконуємо його ретельно і скрупульозно, щоб уникнути переробки полотна.

2. Ви вибираєте конструкцію та колір полотна. Наші консультанти з радістю допоможуть вам підібрати найкраще дизайнерське рішення.

3. Розробляємо каркас.

4. Проводимо монтаж, попередньо прогрів приміщення до +40°С. Матеріал (тканина чи плівка) акуратно закріплюється у профіль.

Якщо ви прагнете створити оригінальний дизайн вашого приміщення, пропонуємо ознайомитись з прикладами наших робіт у фотогалереї. Врахуємо всі ваші побажання та найдрібніші нюанси.

Serenity

Замовте ДЗВІНОК