Serenity

Типи натяжних стель

Основні типи натяжних стель

Глянсові стелі

Глянцеві натяжні стелі отримали свою назву завдяки глянцевій поверхні полотна. Глянцеві полотна виготовляються у великій різноманітності кольорів (більше 110 різних відтінків). Завдяки своїй дзеркальності стелі зорово збільшують висоту приміщення.

Матові стелі

Матові натяжні стелі виглядають як звичайні пофарбовані стелі. У зв’язку з цим палітра кольорів матових полотен не така велика як у глянцевих. Вони майже створюють відблисків і виглядають природно.

Сатинові стелі

Сатинова стеля отримала свою назву за схожість із сатиновою тканиною. Виглядає як поверхня, покрита фарбою з легким блиском. Має дуже м’який і ніжний ефект, що відбиває, але він не дзеркальний, як у глянцю. Така стеля надає кімнаті неповторного затишку.

Стелі з фотодруком

Фотодрук на натяжній стелі дозволяє отримати неповторний інтер’єр у Вашому приміщенні. Варто побажати і над Вами розкинеться безкрайнє небо з білими пухнастими хмарами або пурхають метелики. Фотодрук може догодити всім і обмежується лише Вашою фантазією.

Багаторівневі конструкції

Багаторівневі конструкції стелі можуть бути виготовлені з гіпсокартонних конструкцій або з натяжної стелі. Перевага багаторівневих натяжних стель – це швидкість і чистота їх виготовлення. Як правило, такі конструкції складаються з різних полотен (як за фактурою, так і за кольорами), що дає можливість реалізувати будь-які дизайнерські рішення.

Профіль-карниз для натяжних стель

Профіль-карниз є конструкцією для кріплення натяжного полотна та карнизом. Використовуючи його, отримуємо нішу для штор, куди можна поклеїти світлодіодну стрічку, для цього не потрібно проводити жодних підготовчих робіт і витрачати час на покупку карнизу.

Serenity

Замовте ДЗВІНОК