НАТЯЖНІ СТЕЛІ
"ЗІРНЕ НЕБО"

натяжные потолки Звездное небо

Однойменний візуальний ефект досягається із суміщенням натяжної стелі та технологій освітлення.

Існують чотири основні технології реалізації візуального ефекту «зоряне небо»:

1. Ефект зоряного неба досягається рахунок спеціальних джерел світла, яких підключають оптоволоконні нитки. Імітація «Зоряне небо» досягається рахунок хаотичного мерехтіння. Оптоволоконні нитки впритул підводять до натяжної стелі або проколюється і назовні виводиться нитка на 1 мм, на 1 кв. м. підводяться від 100 ниток. Вдень така стеля нічим не відрізняється від звичайної стелі.

2. В цілому він повністю нагадує попередній, з тією різницею, що оптоволоконні волокна не заховані за тильною поверхнею натяжного полотна, а виводяться крізь нього на довжину від 20 см до 100 см залежно від необхідного ефекту. Внаслідок цього збоку можна побачити прямі промені світла, що нагадують тонкі лазери.

3. У цьому варіанті на додаток до оптоволоконних систем або лише самостійно використовуються спеціальні кришталеві розсіювачі Swarovski, завдяки яким можна виділити найяскравіші зірки зіркових систем.

4. Використання готових панно із ПВХ, на які вже нанесено зображення зоряного неба та підведено оптико-волоконні нитки або розставлено світлодіодні джерела світла для імітації зоряного неба. У цьому варіанті «зоряне небо» може складатися з декількох аркушів для монтажу великої площі стелі або великих галактик. Готові панно часто використовують самостійно.

Натяжну стелю типу «зоряне небо» часто реалізують із попередньо нанесеним на полотно за допомогою фотодруку зображенням.

Serenity

Замовте ДЗВІНОК