Догляд за натяжними стелями

Як правильно доглядати натяжні стелі.

І ось – монтаж стель завершено! Можна радіти оновленій кімнаті та забути про турботи, які зазвичай виникають у господарів побілених стель. Але виникає і питання про те, як правильно доглядати конструкцію. Чи можна їх мити? Як усунути плями, якщо вони з’явилися?

Нічого складного у догляді за стельовими натяжними конструкціями немає. Та й часто це робити немає потреби, адже вони не вбирають кіптяву, жир, не покриваються пилом.

Правила догляду за натяжними стелями:

1. Мити можна за допомогою теплої води – не вище 40 градусів з додаванням миючих засобів.

2. Частота такого прибирання – за потребою. Якщо ви бачите, що стеля забруднилася, з’явилася пляма – настав час її помити. Частіше це доведеться робити на кухні, де згодом кіптява все одно небагато, але осяде.

3. Не бійтеся злегка натискати при миття – стеля від цього не зіпсується.

4. Для збирання скористайтеся тканинною серветкою, змоченою у воді або розчині з нейтральним рівнем рН.

5. Залишки миючого засобу приберіть іншою вологою серветкою, після чого витріть насухо.

6. Не використовуйте абразивні засоби, кислоти, ацетон або інші подібні розчини для видалення плям.

7. Якщо глянсова поверхня стелі втратила блиск, протріть його сухою серветкою та 10% розчином нашатирного спирту. Після витріть насухо.

8. Витирайте стелю прямими рухами – вперед-назад. Кругові можуть залишити розлучення.

Якщо ви встановили матове тканинне полотно, його потрібно просто періодично пилососити, мити не потрібно. Але для цього потрібно використовувати м’яку щітку, щоб не подряпати поверхню. А забруднення видаляють за допомогою відпарювання. Як бачите, нічого складного у догляді за натяжними стелями немає! Достатньо періодично протирати або пилососити їх, щоб прибрати пил.

І робити це доведеться дуже рідко!

Serenity

Замовте ДЗВІНОК